Mobil nyelvváltó

Mūsu biznesa partneri

con_pdf_letolt con_nyomtat con_email

Uzticība un ilgtermiņa sadarbība ir RÁBALUX korporatīvā koncepta pamatā. Zīmola pamatmērķis ir nodrošināt, lai klienti būtu apmierināti partneri ne tikai šodien, bet arī nākotnē. To visu var nodrošināt plaša informācija par vietējo tirgu, novatorisku produktu nodrošināšana un uz klientiem orientēti pakalpojumi, regulāra un aktīva komunikācija un vadība, kas vienmēr patur prātā partneru prasības.

RÁBALUX zīmols pastāvīgi seko mainīgajam tirgus pieprasījumam un ātri reaģē uz jaunajām prasībām. Produktu klāstu nosaka dominējošās tirgus prasības. Īpaša uzmanība tiek pievērsta ātrai piegādei, kvalitātei, efektīvai sūdzību pārvaldībai un nepārtrauktai detaļu piegādei. Pilnībā apmācītas un pieredzējušas komandas strādā visās uzņēmuma jomās. Kā starptautisks uzņēmums mēs uzskatām, ka ir svarīgi, lai vietējās tirdzniecības komandas būtu pieejamas mūsu specializētajam veikalam un daudznacionālajiem partneriem katrā meitasuzņēmumā.

Viens no priekšnoteikumiem efektīvai partnerībai ir mūsu klientu pasūtīto produktu ātra piegāde. Šīs cerības var sasniegt tikai ar izcilu loģistikas pamatu, pietiekama apmēra krājumiem, kā arī ātru un precīzu piegādi. Mūsu loģistikas nodaļas efektīvas uzglabāšanas un piegādes darbības rezultātā mēs palielinām klientu apmierinātības līmeni. Mūsu partneri var paļauties uz mūsu "tieši laikā" mehānismu: viņiem vairs nav jāglabā milzīgs krājums, ko, protams, ir ļoti dārgi uzglabāt noliktavās. Viņiem pietiek pasūtīt nepieciešamo produktu daudzumu, kad tas ir vajadzīgs.

Rábalux galvenais birojs