Mobil nyelvváltó

SĪKFAILU POLITIKA

con_pdf_letolt con_nyomtat con_email

1. Vietnes apmeklējuma laikā saglabātie ID un sīkfaili:

Kad vietne tiek apmeklēta, lietotāja apmeklējuma sākuma un beigu datums, kā arī — atkarībā no lietotāja datora iestatījumiem — pārlūkprogrammas un operētājsistēmas tips tiek automātiski saglabāts. Sistēma automātiski ģenerē statistikas datus, izmantojot šo informāciju. Operators nesaista šos datus ar personas datiem. Tīmekļa vietne pēc pieteikšanās nosūta sesijas ID, kas automātiski tiek izdzēsts, atstājot vietni.

Datu pārvaldības ilgums: pārlūkprogrammas dati un sesijas ID tiek automātiski izdzēsti, atstājot tīmekļa vietni.

2. Atsauces, kas nāk no ārējiem serveriem un ir saistītas ar tiem

Portāla https://www.rabalux.hu html kods satur arī atsauces, kas nāk no ārējiem serveriem un ir saistītas ar tiem, neatkarīgi no uzņēmuma “Rábalux Zrt”. Šie atsauces pārskatu sniedzēji var vākt lietotāja datus, jo tie ir tieši saistīti ar to serveriem.

3. Google Analytics

Ārējais pakalpojumu sniedzējs (Google Analytics) palīdz neatkarīgi mērīt vietnes apmeklējumus un tīmekļa analītiskos datus.

Pakalpojumā Google Analytics tiek izmantoti sīkfaili, t.i., datorā saglabātie teksta faili, kas ļauj veikt jūsu vietnes apmeklējumu analīzi. Informācija par jūsu vietnes apmeklējumu, izmantojot sīkfailus, parasti tiek nosūtīta Google serverim, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, kur tā tiek glabāta. Google saīsina jūsu IP adresi, bet tikai ES dalībvalstīs un citās EEZ līgumā iekļautajās valstīs. Tas notiek tikai izņēmuma gadījumos, kad Google nosūta pilnu IP adresi savam ASV serverim un saīsina to tur. Google izmantos šo informāciju, ko pasūtījis operators, lai novērtētu jūsu vietnes lietošanu un apkopotu ziņojumus par darbībām šajā tīmekļa vietnē, kā arī piedāvātu papildu pakalpojumus, kas saistīti ar tīmekļa vietnes un interneta izmantošanu tīmekļa vietnes operatoram. Google nesaistīs jūsu pārlūkprogrammas nosūtīto IP adresi ar citiem Google datiem. Jūs varat atspējot sīkfailu izmantošanu attiecīgajos pārlūkprogrammas iestatījumos. Google lejupielādējot un instalējot pārlūkprogrammas spraudni, var novērst datu (sīkfailu un IP adreses) vākšanu un izmantošanu, izmantojot šo saiti: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en.

Spraudņa vai mobilo tālruņu pārlūkprogrammu vietā noklikšķiniet uz šīs saites, lai instalētu atspējošu sīkfailu, kas nākotnē novērsīs datu vākšanu šajā vietnē Google Analytics ietvaros. Datu vākšana būs atspējota līdz brīdim, kad izdzēsīsiet atspējošo sīkfailu. Ja sīkfails ir izdzēsts, pietiek tikai vēlreiz noklikšķināt uz saites. Plašāku informāciju par Google Analytics pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un konfidencialitātes politiku varat atrast šajās lapās:
https://www.google.com/analytics/terms/us.html
https://www.google.com/privacy?hl=en-GB

Detalizētu informāciju par novērtēto datu pārvaldību var sniegt datu kontrolieris, izmantojot šādu saiti: https://www.google.com/analytics.

 

4. Facebook

Mēs informējam, ka mūsu tīmekļa vietnē tika ieviests Facebook pikseļu kods. Tā kā mēs neveicam nekādu mārketinga darbību, mūsu kompānija nevāc nekādus personas datus, kas spēj identificēt apmeklētājus no jums. Tomēr jums var būt noderīgi zināt, ka Facebook izseko jūsu tiešsaistes darbību pat tad, ja vairs neesat Facebook kopienas dalībnieks. Interneta datu vākšana notiek izmantojot datora, planšetdatora vai mobilā tālruņa pārlūku neatkarīgi no mūsu mājas lapas.

Kā atspējot izsekošanu:

a. iPhone tālruņos dodieties uz: Iestatījumi / Konfidencialitāte / Reklāma / Ierobežot reklāmu izsekošanu

b. Android ierīcēs dodieties uz: Iestatījumi / Google / Reklāmas / Atteikties no reklāmu personalizācijas

c. pārlūkprogrammās dodieties uz: Iestatījumi / Konfidencialitāte / Atspējot reklāmu izsekošanu - katrā pārlūkprogrammā tas ir formulēts citādi, taču šos iestatījumus var viegli atrast, izmantojot atslēgvārdus.

5. Sīkfaili, kurus var atspējot pārlūkprogrammās

Lai nodrošinātu pielāgotus pakalpojumus, pakalpojumu sniedzējs ievieto nelielu datu paketi jeb sīkfailu lietotāja datorā. Sīkfaili ir teksta faili, kas ļauj jums nodrošināt maksimālas ērtības, apmeklējot vietni. Sīkfails satur skaidru burtu/ciparu kombināciju, kas identificē jūsu lietoto pārlūkprogrammu. Šie sīkfaili tiek uz laiku saglabāti jūsu datorā, un tie tiek pārsūtīti uz mūsu serveri tikai kad apmeklējat mūsu vietni. Mēs galvenokārt izmantojam sesijas sīkfailus, kas nav saglabāti jūsu cietajā diskā, un tie tiek nekavējoties izdzēsti, aizverot pārlūkprogrammu vai paliekot dīkstāvē tīmekļa vietnē noteiktu laika periodu.

Lietotājs var izdzēst sīkfailus no viņu datoriem un to lietošanu pārlūkprogrammā var atspējot

Jūs varat apskatīt un dzēst datorā saglabātos sīkfailus, kā arī varat kontrolēt to lietošanu, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus. Plašāka informācija par to ir pieejama ražotāja vai pārlūkprogrammas palīdzības izvēlnē.

6. Sistēmas sīkfaili

Apmeklējot un izmantojot dažas tīmekļa vietnes funkcijas, lietotāji piekrīt iepriekš minēto sīkfailu glabāšanai savā datorā un piekļuves nodrošināšanai datu kontrolierim. Parasti sīkfaili tiek glabāti 30 dienas, bet lietotāji var pieprasīt to dzēšanu jebkurā laikā, kā arī tās var iestatīt un atspējot ar sīkfailiem saistītās darbības pārlūkprogrammās. Tomēr, ļaujiet mums pievērst uzmanību tam, ka, atspējot sistēmas sīkfailus un neizmantojot sīkfailus, iespējams, nevarēsiet izmantot visus tīmekļa vietnē pieejamos pakalpojumus, tādēļ vecot atspējošanu, mēs novirzīsim jūs uz Google meklēšanas vietni.